چرا تلویزیون ال جی؟

ال جی یکی از پیشگامان عرصه تولید تلویزیون در جهان است. پس از تاسیس شرکت ال جی و تولید اولین محصول این شرکت یعنی رادیوی برند ال جی، تلاش ها در جهت تولید تلویزیون در این کمپانی شروع شد. بر همین اساس اولین تلویزیون سیاه و سفید این شرکت در سال 1966 روانه بازار گردید. شرکت ال جی در سال های منتهی به سال 2020 همواره در صنعت تولید تلویزیون های نسل جدید پیشگام بوده است. در ادامه شما را با قابلیت های مختلف تلویزیون ال جی بیشتر آشنا می کنیم. این کار شما را در یافتن پاسخ سوال ” چرا تلویزیون LG؟ ” یاری می کند. انواع تلویزیون ال جی-تی وی گراف 

طراحی خاص

تلویزیون ال جی تحت نظر کارشناسان این شرکت از نقطه نظرات مختلفی عبور کرده و در نهایت با ویژگی های منحصر بفردی وارد بازار می شود. طراحی بدنه و ظاهر تلویزیون از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا بیشتر افراد در کنار برآورده کردن نیازهایی نظیر سرگرمی و دیدن تصاویر با کیفیت از یک تلویزیون، انتظار ظاهری زیبا و شکیل را نیز دارند. قرار دادن تلویزیونی با ظاهر منحصربفرد در اتاق نشمین، می تواند این فضا را به یک فضای هنری و چشم نواز تبدیل کند. تلویزیون LG از نقطه نظر طراحی منحصر بفرد خود، همواره در بین تمامی برندهای موجود در بازار حرف اول را می زند.تلویزیون ال جی طراحی کارهای خود را با تلویزیون های جعبه ای در چندین دهه گذشته آغاز کرد. در آن زمان حجم و قطر تلویزیون در اولویت های آخر قرار داشت. اما به مرور زمان افراد به طراحی حساسیت بیشتری نشان دادند. طراحی ظریف و منحصر بفرد این کمپانی کار را به طراحی آخرین مدل های این تلویزیون با قطری کمتر از 20 میلیمتر رسانده است. از طرفی دیگر طراحی خاص پایه های تلویزیون های این برند و همچنین طراحی شکیل ریموت کنترل این تلویزیون ها، چشم هر بیننده ای را نوازش می دهد. 

قیمت مناسب

تلویزیون ال جی شاید یکی از خاص ترین و قیمت مناسب ترین تلویزیون های موجود در بازار باشد. برندهای دیگر تولید کننده تلویزیون همواره می کوشند با اضافه کردن چندین قابلیت ناچیز، قیمت محصولات جدید خود را بیش از پیش افزایش دهند. کمپانی ال جی با ترفندهای خاص خود همواره کوشیده است که رنج قیمت تلویزیون های خود را در حد قدرت خرید عموم مردم جامعه حفظ کند. 

کیفیت تصویر

تلویزیون ال جی زمانی که در سال های 1966 اولین محصول خود را روانه بازار کرد تنها هدفش نشان دادن تصاویر بود. کمپانی ال جی و کمپانی های دیگر تولید کننده لوازم الکترونیک شاید هیچ گاه تصورش را هم نمی کردند که زمانی بر روی کیفیت تصاویر ارائه شده تا این اندازه ریز و حساس شوند. امروزه کیفیت تصاویر در تلویزیون LG و سایر تلویزیون های موجود در بازار، به یک مولفه اصلی رقابتی تبدیل شده است. با ورود نسل تلویزیون های LCD به بازار، چشم ببیندگان تصاویر به دیدن تصاویر با کیفیت عادت کرد. پس از آن رقابت بر سر تولید تلویزیون هایی با کیفیت تصویر بهتر و هر چه بهتر به دغدغه اصلی تولیدکنندگان این محصولات تبدیل شد.تلویزیون ال جی و سایر شرکت های تولید کننده، پس از تلویزیون با کیفیت LCD، تلویزیون های LED خود را روانه بازار کردند. کیفیت تصویر در تلویزیون های LED نیز بر حسب نحوه چیدمان و ساختار دیودهای ساطع کننده نور، دارای کیفیت های متفاوتی بودند. با اینکه تصاویر تلویزیون های LED انقلاب بزرگی در کیفیت تصویر تلویزیون ایجاد کرد، اما شرکت ال جی به این امر بسنده نکرده و با تولید تلویزیون های OLED خود حجت را بر علاقه مندان به دیدن تصاویر زنده، تمام کرد. کیفیت تصویر 4K و سوپر 4K موجود در تلویزیون LG نسل جدید، با نمایش تصاویر با 8 میلیون پیکسل، تصاویری کاملا زنده و شفاف را در معرض دید بینندگان قرار می دهد.تلویزیون ال جی در یک بازار رقابتی با سایر رقبای خود قرار دارد. این بازار رقابتی کمپانی ال جی و هر کمپانی بزرگ دیگری را به تولید محصولات جدید با فاصله زمانی کم، وا می دارد. بر همین اساس کمپانی اِل جی سالانه مدل های مختلفی را به بازار عرضه می کند. قبل از اینکه به مدل های مختلف پرداخته شود لازم است در مورد نحوه نامگذاری تلویزیون های این برند شناخت لازم را داشته باشیم. این کار کمک می کند که انواع مدل های تلویزیون LG را تنها از روی نحوه نام گذاری آنها، تشخیص دهیم.تلویزیون های ال جی در مدل های مختلف تحت عناوین گوناگون و با کدهای کاملا تخصصی وارد بازار می شوند. در اینجا برای روشن شدن معنی کد مدل تلویزیون LG، با یکدیگر مدل 55UF850v را بررسی می کنیم. برای راحت تر شدن کار قسمت های مختلف مدل را از یکدیگر تفکیک می کنیم:
 • 55: عدد نوشته شده در اول مدل تلویزیون نشان دهنده سایز نمایشگر تلویزیون است. در این مدل خاص، سایز نمایشگر تلویزیون 55 اینچ است.
 • U: اولین حرف انگلیسی که پس از سایز نمایشگر نوشته می شود نشان دهنده کیفیت تصویر می باشد. حرف U قرار داده شده در این مدل نشان دهنده کیفیت اولترا اچ دی (4K) بوده و اگر حرف L قرار گیرد به معنی کیفیت فول اچ دی (1080P) می باشد. کیفیت تصویر در این مدل خاص 4K است.
 • F: حروف قرار داده شده پس از کد کیفیت تصویر، نشان دهنده سال ساخت تلویزویون ال جی هستند. از آنجاییکه هر ساله مدل های جدید و با کیفیت های بهتری وارد بازار می شوند، قید سال تولید تلویزیون در عبارت مدل آن اهمیت بالایی دارد. در این جایگاه حروف F و X نشان دهنده تولید سال 2015، حروف W و H سال 2016، حرف J سال 2017، حرف K ساخت سال 2018، حرف M کد سال 2019 و در نهایت کد N نشان دهنده تلویزیون های ساخت سال 2020 می باشد.
 • 8: این عدد که پس از حرف نشان دهنده سال ساخت تلویزیون قرار داده می شود، نشان دهنده سری ساخت تلویزیون است. هرچه سری ساخت یک تلویزیون اِل جی بالاتر باشد، امکانات آن بالاتر و بهتر است. تلویزیون های اِل جی تا سری 5، تلویزیون هایی ساده و معمولی بودند اما از سری 5 به بعد تبدیل به تلویزیون های هوشمند و پیشرفته شدند.
 • 50: این عدد معنی خاصی را دنبال نمی کند و تنها نشان دهنده مدل تلویزیون است. از این عدد برای جداسازی تلویزیون های مختلف ساخته شده در یک سال با ویژگی های نسبتا یکسان استفاده می شود.
 • V: این حرف که در آخر مدل تلویزیون قرار می گیرد نشان دهنده نوع گیرنده آنتن است. مدل v دارای گیرنده DVB-S بوده و مدل T دارای گیرنده دیجیتال است.
متداول ترین سوالات کاربران گوگل

بهترین تلویزیون های ال جی که می توانید بخرید:

 • بهترین تلویزیون ال‌جی در کل: LG CX OLED. 
 • بهترین تلویزیون پریمیوم ال‌جی: تلویزیون OLED ال‌جی G1. 
 • OLED سطح ابتدایی: LG BX OLED. 
 • بهترین تلویزیون 8K ال جی: LG QNED MiniLED 99 Series. 

ال‌جی سری BX OLED

مقرون‌به‌صرفه‌ترین OLED ال‌جی سرانجام در اوایل سپتامبر عرضه شد. ال‌جی BX OLED تاکنون در دو اندازه (55 و 65 اینچی) در دسترس است که احتمالاً مدل 77 اینچی آن نیز در بازار عرضه می‌شود.

این نوع نامگذاری تلویزیون ال جی تا سال 2016 رایج بود. از سال 2016 کمپانی ال جی تصمیم به تغییر نحوه نوشتن مدل تلویزیون های خود گرفت و در ابتدای نام تمامی مدل ها عبارت OLED قید گردید. این شکل جدید از مدل تلویزیون ال جی را با یک مثال نشان می دهیم. بطور مثال در تلویزیون مدل OLED55B6V بخش های مختلفی قرار دارند. OLED قید شده در اول مدل نشان دهنده وجود کیفیت تصویر OLED در این تلویزیون است. پس از آن سایز نمایشگر به اینچ قید می شود. در این مدل سایز نمایشگر 55 اینچ است. حرف قید شده پس از سایز نمایشگر نشان دهنده نوع طراحی تلویزیون است. پس از آن سال ساخت تلویزیون قید می شود که در اینجا با نشان دادن عدد 6 سال ساخت تلویزیون 2016 است. و در نهایت نوع گیرنده آنتن با حرف V به معنی گیرنده DVB-S نشان داده شده است.

تلویزیون ال جی-تی وی گراف

جعبه گشایی تلویزیون ال جی 55UM7100

تلویزیون ال جی 4K

تلویزیون ال جی 4K وضوح تصویری دقیقا چهار برابر تلویزیون های HD را در برابر چشم ببینده به نمایش می گذارد. دیدن تصاویری با کیفیت 4K مانند غرق شدن در دنیای رنگ هاست. تلویزیون های با کیفیت تصویر HD که برخی آنها را با کیفیت 1080p می شناسند، رزولوشنی برابر با 1920 در 1080 پیکسل دارند. یعنی یک تصویر برای نمایش داده شده در این نوع از تلویزیون ها باید به این تعداد پیکسل تقسیم شود. در نمایشگر 4K این کیفیت تصویر به 4096 در 2160 افزایش یافته است. این کیفیت تصویر در تلویزیون LG تحت عنوان کیفیت 2160p نشان داده می شود. ریز شدن پیکسل های این نوع از نمایشگر به وضوح هرچه بیشتر تصاویر کمک کرده و زوم تصاویر را بدون کمترین تغییر در کیفیت آنها امکان پذیر می کند.

تلویزیون ال جی 4K طی سال های اخیر در مدل های مختلفی وارد بازار شده اند. از جمله مدل های پرطرفدار تلویزیون اِل جی 4K در سال های 2019 تا 2020 می توان به مدل های زیر اشاره کرد:

 1. SM8100
 2. UM7340
 3. SM8600
 4. SM9000
 5. UM7660
 6. UM7580
 7. UM7450
 8. UM7100
 9. CX OLED Series
 10. GX Gallery Series OLED

 

انواع تلویزیون ال جی 55 اینچ

تلویزیون ال جی دارای تنوع زیادی در اندازه می باشد. تا مصرف کننده بتواند بنا بر نیاز خود و مساحت مکان استفاده، از بین آن ها انتخاب کند. یکی از این اندازه ها، تلویزیون هایی با قطر 55 اینچ یعنی حدود 140 سانتی متر می باشد. مثلا تلویزیون مدل LG 55LJ55000GI Smart LED TV 55 inch یا مدل LG OLED55CyGI Smart OLED TV 55 inch دو مدل از تلویزیون های ال جی با قطر 55 اینچ هستند. البته تنوع این برند حتی در همین سایز نیز کاملا مشهود است. تفاوت های این مدل ها در رنگ و طرح قاب و پایه ی تلویزیون، امکانات جانبی آن ها، کیفیت صفحه ی نمایش و سایر موارد می باشد. هدف اصلی همه ی این تفاوت ها جلب رضایت و رفع نیاز مشتری می باشد.

 

انواع تلویزیون ال جی-تی وی گراف

 

جدیدترین تلویزیون ال جی

از جمله جدیدترین مدل های تلویزیون ال جی مدل  OLED55B8GI تلویزیون 55 اینچ با فناوری ®AI ThinQ  دارای صفحه نمایش 4K IPS و پردازنده ی چهار هسته ای با زاویه دید تخصصی برای رویدادهای ورزشی، مدل 75UK71500GI تلویزیون 75 اینچ با فناوری ®AI ThinQ دارای صفحه نمایش 4K IPS و پردازنده ی چهار هسته ای همراه با زاویه ی دید گسترده می باشد. این مدل ها دارای فناوری روز بوده و از امکانات ویژه ای برخوردار هستند. در آخر نیز باید به تلویزیون LG مدل نانو 80 اشاره کنیم که در ادامه به توضیح درباره ی آن می پردازیم.

 

تلویزیون ال جی نانو 86

شرکت ال جی در سال 2020 میلادی به تولید محصولات نانوسل پرداخته است.

ال جی الکترونیک از سال 2017 به بعد با اضافه کردن تکنولوژی سلول های نانو موسوم به ™ NanoCell ،کیفیت نمایشگرهای خود را به شکلی بینظیر ارتقا دارد و فروش جهانی بالایی را تجربه کرد .

تکنولوژی نانوسل ،طیف بسیار گسترده از پیکسل های نوری را شامل میشود که به صورت مجزا نور را منعکس میکنند و رنگ های بسیار خالص را تشکیل میدهند.

در تکنولوژی nanocell رنگ ها به صورتی کاملا خالص نمایش داده میشوند.در تلویزیون نانوسل ،رنگ مشکی با عمق بسیار بیشتری نمایان میگردد.

از معروفترین تولیدات نانوسل میتوان به مدل NANO86 اشاره کرد.تلویزیون ال جی مدل نانو 86 با تاخیری چند ماهه به خاطر همه گیری ویروس کرونا، به بازارهای جهانی عرضه گردید .

تلویزیون های نانو 86 با صفحه ی تخت و تکنولوژی نانوسل که رنگ های صفحه نمایش را غنی تر می کند، تولید شده اند. این محصول دارای وضوح تصویر 4K می باشد. همچنین دارای پنل IPS و نور پس زمینه Edge LED است. لازم به ذکر است که مصرف کننده نیز قادر به کنترل نور پس زمینه است. از دیگر ویژگی های این تلویزیون ها برخورداری از خاصیت زاویه ی دید باز می باشد. بهره گیری از تکنولوژی نانو کالر در این محصول باعث شده تا صفحه نمایش آن رنگ های طبیعی تری به مخاطب نشان دهد. به طور کلی باید گفت که کیفیت تصاویر تلویزیون های نانو 86 بسیار بالا بوده و از تکنولوژی روز دنیا برخوردار است. علاوه بر همه ی این خصوصیات باید به قابلیت اتصال به دستگاه های خارجی نظیر تلفن همراه و بلوتوث اشاره کرد.

از پر طرفدارترین محصولات این سری می توان به تلویزیون ال جی نانو 86 49 اینچ و مدل 55 اینچ آن اشاره کرد.

معرفی رسمی تلویزیون LG NanoCell 86 49 Inch 2020

کاربرد تلویزیون ال جی

تلویزیون ال جی در وهله اول وظیفه نمایش تصاویر و فیلم ها را برای بازدید کنندگان بر عهده دارد. می توان این وظیفه را وظیفه اصلی تلویزیون های مختلف دانست. از آنجاییکه امروزه تلویزیون یک وسیله کلیدی در بسیاری از خانه ها است، سازندگان این نوع از وسایل پا را از وظایف اصلی آن فراتر نهاده اند. سازندگان و طراحان کمپانی ال جی امروزه کاربرد های جانبی فراوانی را به تلویزیون های خود افزوده اند که هر یک از این کاربرد ها می توانند دریچه ای بزرگ به دنیای تکنولوژی را به روی افراد بگشایند. اسمارت تلویزیون های ال جی با در اختیار داشتن توانایی های منحصر بفرد، این دستگاه را به دستگاهی فراتر از یک صفحه نمایش تبدیل کرده اند.

تلویزیون ال جی اسمارت یا هوشمند تحولی عظیم در ارائه خدمات تلویزیونی برای شرکت الجی را فراهم نموده است. از جمله کاربرد آن ها به دلیل هوشمند بودن آن می توان به قابلیت اتصال به اینترنت، قابلیت بروز رسانی برنامه ها، استفاده از اپلیکیشن های مختلف، دسترسی به محتوای متنوع از طریق اینترنت، قابلیت اتصال به تلفن همراه و غیره اشاره کرد.

 

کنترل تلویزیون ال جی

کنترل تلویزیون ال جی وسیله ای است که هنگام خرید این محصول داخل جعبه و جز وسایل جانبی آن می باشد. کنترل های این برند به شما این امکان را می دهند تا با استفاده از یک باتری کوچک خیلی آسان بتوانید از راه دور هدایت تلویزیون را به دست بگیرید. نوع جدیدی از کنترل های ال جی وارد بازار شده اند که از نوع هوشمند بوده و قابلیت نشانگر بودن (کارایی شبیه موس) و کارهای دیگر را که مربوط به تلویزیون های هوشمند است، انجام می دهند. علاوه بر این ها با نصب برنامه ی کنترل ال جی بر روی گوشی موبایل خود می توانید مانند یک کنترل ال جی از گوشی همراه خود برای هدایت تلویزیون، استفاده کنید.

 

انواع تلویزیون ال جی-تی وی گراف

 

نکات قبل از خرید

تلویزیون می تواند به یکی از اعضای خانواده ما تبدیل گردد. قابلیت های بی شمار این تلویزیون، محبوبیت آن را روز به روز افزایش می دهد. در این میان چنانچه قصد خرید تلویزیون ال جی را دارید لازم است به نکات قبل از خرید تلویزیون ال جی توجه داشته باشید. از جمله 7 نکته از مهمترین نکات قبل خرید عبارتند از:

 1. حتما تلویزیونی با رزولوشن 4K و یا بالاتر خریداری کنید. رزولوشن های پایین تر از این مانند 1080 دیگر از رده خارج شده اند.
 2. تلویزیونی با ابعاد متناسب با اتاق نشیمن خود تهیه کنید. تلویزیون ال جی خیلی بزرگتر و یا خیلی کوچکتر از فضای شما، تنها بی نظمی و بهم ریختگی فضا را برای شما به دنبال خواهد داشت.
 3. هرگز گول تبلیغات بصری نظیر تلویزیون های صفحه خمیده را نخورید. این نوع از تلویزیون ها فقط جذابیت بصری داشته و هیچ تفاوتی در کیفیت تصویر آنها نسبت به صفحه تخت، وجود نداد.
 4. نسل جدید تلویزیون ال جی یعنی OLED برتری واضحی نسبت به LCD و LED دارند. بنابراین سعی کنید خود را از دسترسی به این تکنولوژی جدید محروم نکنید.
 5. حتما توجه داشته باشید که تلویزیون خریداری شده توسط شما دارای حداقل چهار پورت HDMI باشد.
 6. تلویزیون های با قدرت رفرش کمتر از 120 هرتز ارزش خرید ندارند. بهتر است در این مورد دقت لازم را داشته باشید.
 7. خریدن تلویزیون ال جی و سایر تلویزیون های با تصویر سه بعدی می تواند هزینه بالایی را بر دوش شما بگذارد. این نوع تلویزیون ها برای کودکان جذابیت بیشتری دارند. بنابراین چنانچه این نوع تصاویر کاربرد خاصی برایتان ندارند، لازم نیست این هزینه را بر خود تحمیل کنید.

[read_more url=”https://tvgraf.com/tvs/samsung/types-of-samsung-television/” name=”همه چیز درباره تلویزیون سامسونگ” image=”https://tvgraf.com/wp-content/uploads/2021/06/types-of-samsung-television-1-tvgraf.jpg”]

 

نکات بعد از خرید 

نمایشگر ال جی می تواند در به تصویر کشیدن تصاویری منحصر بفرد برای تمامی اعضای خانواده، شگفت انگیز عمل کند. چنانچه یکی از این تلویزیون ها را خریداری نموده اید باید به نکات بعد خرید تلویزیون ال جی توجه داشته باشید. قبل از هر کار نسبت به جابجایی اصولی تلویزیون از فروشگاه به منزل حساسیت کافی را به خرج دهید. پس از تحویل گرفتن محصول مورد نظر در منزل، بهتر است که از فروشنده مربوطه نسبت به نحوه راه اندازی اصولی آن کمک بگیرید. در صورتی که دسترسی لازم را به فروشگاه ندارید، می توانید با کمک دفترچه راهنمای داخل جعبه تلویزیون ، تمامی نکات مهم را در این زمینه مطالعه کنید.

 

تلویزیون ال جی هوشمند

تلویزیون ال جی هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت، کاربرد تلویزیون ها را در استفاده از امکانات متنوع بیش از پیش افزایش داده است. منظور از تلویزیون هوشمند یا Smart TV تلویزیون هایی هستند که قابلیت اتصال به اینترنت و استفاده از سرویس های مختلف اینترنتی را دارا می باشند. شرکت ال جی از NetCast Plus برای ایجاد قابلیت های متنوع  هوشمند خود استفاده می کند. ال جی پنج قابلیت اصلی را برای تلویزیون هوشمند خود ذکر می کند که عبارتند از:

 1. ابزار My apps: این ها ابزارهایی هستند که به شما امکان استفاده متنوع از تلویزیون ال جی هوشمند خود را می دهند. این ابزارها را می توانید از فروشگاه نرم افزاری ال جی یعنی com دانلود و راه اندازی کنید.
 2. ابزار Media link: این ابزار بخشی از یک مدیاپلیر پیشرفته بوده و با اتصال به سرورهای Plex media امکان پخش فرمت های مختلف صوتی و تصویری را در تلویزیون ال جی هوشمند فراهم می کند.
 3. ابزار مرورگر وب: تلویزیون LG هوشمند با دارا بودن ابزار مرورگر وب، قابلیت جست و جو در موتورهای جستجوی مختلف را دارا بوده و تلویزیون شما را به یک کامپیوتر تبدیل می کند.
 4. ابزارهای کاربردی مختلفی از جمله Netflix، Vudu، Facebook و غیره بر روی تلویزیون LG هوشمند بصورت پیش فرض نصب شده اند.

 

قیمت تلویزیون ال جی

تلویزیون LG از اولین مدل خود تاکنون دستخوش تغییر و تحولات فراوانی شده است. همراه با این تحولات قیمت تلویزیون ال جی نسبت به مدل های قدیمی تر آن افزایش یافته است. بطور کلی کمپانی ال جی با دنبال کردن استراتژی و شعار ” زندگی خوب ” سعی در تولید تلویزیون های با متوسط قیمت مناسب و قابل تهیه برای اقشار مختلف کرده است. کمپانی ال جی در مقایسه با کمپانی های رقیب خود نظیر سونی، دارای قیمت تلویزیون و سایر محصولات معقول تری می باشد. اگرچه در سال های اخیر به دلیل افزایش نرخ ارز در کشور ما قیمت تلویزیون ال جی نیز افزایش یافته است، با این وجود هنوز هم میانگین قیمت آن در مقایسه با موارد مشابه نظیر سونی به صرفه تر می باشد.

تلویزیون LG 4K با دارا بودن تکنولوژی وضوح تصویر بالا، در مقایسه با نسل قدیمی تر یعنی تلویزیون فول اچ دی دارای قیمت بالاتری هستند. تلویزیون LG 4K دارای وضوح تصویر چهار برابر نسبت به موارد با وضوح تصویر FHD می باشد. همین پیشرفت چشمگیر در تولید تلویزیون های 4K، قیمت آنها را نسبت به تلویزیون های با کیفیت LCD، LED و سایر تلویزیون های با وضوح تصویر پایین تر، افزایش داده است.

عوامل موثر بر قیمت تلویزیون

تلویزیون LG مانند هر محصول تجاری دیگری تحت تاثیر عوامل گوناگونی، دستخوش افزایش و کاهش قیمت می گردد. عواملی مانند افزایش و کاهش تقاضا، تغییرات نرخ ارز، کاهش و افزایش واردات تلویزیون LG، بالا رفتن مدل تلویزیون و افزایش امکانات و خدمات ارائه شده در هر مدل از جمله عوامل موثر بر قیمت تلویزیون ال جی هستند. از طرفی دیگر ممکن است مدل خاصی از تلویزیون LG مورد استقبال خریداران قرار گیرد و این امر موجب افزایش قیمت آن مدل خاص می گردد.

 

خرید و گارانتی تلویزیون های ال جی

تلویزیون ال جی در کنار سایر محصولات کمپانی ال جی یکی از بزرگترین بازارهای هدف خود را در کشور ما دارا است. طی سالیان طولانی و استفاده از محصولات با کیفیت ال جی، این برند جای خود را در بین اقشار مختلف جامعه با قدرت خریدهای مختلف باز کرده است. بسیاری از افراد حاضرند بودجه محدود خود را صرف خرید مدل های پایین تر تلویزیون LG در مقایسه با مدل های بالاتر برندهای ناشناخته دیگر بکنند. همین امر سبب اهمیت بالای خرید و گارانتی تلویزیون ال جی می گردد. توصیه ما به شما خرید از مراکز معتبر فروش لوازم ال جی می باشد. در این مراکز می توانید با خرید هر محصول نسبت به نوع و مدت زمان گارانتی تلویزیون LG خریداری شده، از کارشناسان مربوطه کمک بگیرید.

 

انواع تلویزیون ال جی-تی وی گراف

 

تلویزیون ال جی سه بعدی

تلویزیون LG سه بعدی امکان نمایش تصاویر، فیلم، بازی ها و ویدیوهای مختلف را بصورت برجسته و در حالت سه بعدی برای تماشاگر ایجاد می کند. این نسل از تکنولوژی جدید بکار رفته در تلویزیونLG، با فریب دادن چشم و مغز انسان، در کنار طول و عرض تصاویر، بعد سوم آنها یعنی ارتفاع را با این تصاویر افزوده و موجب خلق اشکال و تصاویری فوق واقعی می گردند. به دلیل وضوح بالای تصاویر سه بعدی، تماشای این نوع تصاویر جذابیت خاصی را برای بیننده ایجاد می کند. از طرفی دیگر تعداد زیادی از گیمرهای حرفه ای به انجام بازی با تلویزیون ال جی سه بعدی به دلیل افزایش هیجان و جذابیت بازی علاقه مند هستند. 

 

خرید تلویزیون ال جی از بانه

ال جی به عنوان یک کمپانی متشکل از چندین شرکت زیرمجموعه، محصولات گوناگونی را به بازارهای جهانی عرضه می کند. در این میان در کنار کیفیت بالای محصولات LG ، این برند دارای قیمت مناسب و معقولی می باشد. خلاقیت و تولید محصولات پیشرفته در کنار محصولات میان رده قابل استفاده برای عموم از ویژگی های بارز این کمپانی بزرگ جهانی است. مجموعه تی وی گراف عرضه کننده انواع محصولات ال جی  از بانه به سراسر کشور است .

 

سوالات متداول

تلویزیون ال جی ۴K وضوح تصویری دقیقا چهار برابر تلویزیون های HD را در برابر چشم ببینده به نمایش می گذارد. دیدن تصاویری با کیفیت ۴K مانند غرق شدن در دنیای رنگ هاست.

این نسل از تکنولوژی جدید بکار رفته در تلویزیون ال جی، با فریب دادن چشم و مغز انسان، در کنار طول و عرض تصاویر، بعد سوم آنها یعنی ارتفاع را با این تصاویر افزوده و موجب خلق اشکال و تصاویری فوق واقعی می گردند.

محصولات

سامسونگ 85 اینچ TU8000
تلویزیون سامسونگ 50 اینچ مدل RU7100
تلویزیون سونی XBR-65X950H

تلویزیون سامسونگ 55 اینچ TU8000

تلویزیون سامسونگ 50 اینچ مدل RU7100

تلویزیون سونی X950H

1 دیدگاه در “انواع تلویزیون های ال جی

 1. اسداللهی گفت:

  با سلام و تشکر از مطلب مفیدتون، آیا قیمت های زده شده در سایت به روز هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.